ul. Pedzichow 23

12 44 55 964

drink kufel


Bilety na Koncert Bracia Figo FagotData:

28.02.2015r.

Opis:

Discokomandosi kombinują wesela na szybko, albo gorączkowo googlują…jak dostać się do Legii Cudzoziemskiej (dobre i pięć lat kawalerstwa).

Jeszcze inni rozmyślają, czy wiosenne narodziny zakończą się chrzcinami, czy też pościgiem cygańskiego taboru.
Vibaro przeszło kapitalny remont (głównie wymiana tapicerki) i obiera karkołomny kurs na południe do klubu KWADRAT, aby zaprezentować płytę Discochłosta. Na koncercie na pewno nie zabraknie również starszych hitów, które potrafiły zaprowadzić pod polskie strzechy odrobinę kultury oraz przykładu jak postępować ze świnkami, a jak z damami.
nagrywając nową płytę chłopaki postarali się i zagubieni w alkoholowym amoku zawarli całe mnóstwo wskazówek „jak żyć”. Po wysłuchaniu platynowego krążka (Figo wciąż ma nadzieję) nikogo już nie będziemy musieli o to pytać.

Jednoznacznie dementujemy pogłoski jakoby zespół Bracia Figo Fagot dopuścił się plagiatu czerpiąc inspirację z Rubina- legendarnej cygańskiej gwiazdy Disco Polo. Cudem odnalezieni krewni nie dostaną ani grosika!!!
Jako że już się nie możemy doczekać występu w Kwadracie posłuchajmy jeszcze raz pierwszy singiel z nowej płyty. Ten wspaniały wokal oraz anielski akompaniament z  keyboardu dopełnia tylko piekielna i dosadna głębia tekstu. Poezja śpiewana…

Bilety:

• przedsprzedaż – 40 zł

• w dniu koncertu – 47 zł

Bilety do nabycia:

BILETY KOLEKCJONERSKIE:

Klub KWADRAT – ul. Skarżyńskiego 1,
Klub Dziekanat – ul Pędzichów 23,
Klub Meta – al. Jana Pawła II 78,
Klub Pod Jaszczurami – ul. Rynek Główny 8.

BILETY Z SYSTEMU Ticketpro:

EMPiK Krakow Zakopianka, ul. Zakopiańska 62 ♦ EMPIK Kraków Galeria Krakowska, ul. Pawia 5 ♦ EMPiK Kraków Galeria Kazimierz, ul. Podgórska 34 ♦ EMPiK Kraków Krokus, ul. B. Komorowskiego 37 ♦ Media Markt (Dział Muzyka-Film), ul. Zakopiańska 105 ♦ Media Markt (Dział Muzyka-Film), Al. Pokoju 67 ♦ Saturn Planet (Dział Muzyka-Film), ul. Pawia 5, oraz w całej Polsce w każdym EMPIKU, Media Markt i Saturn.

Sprzedaż internetowa: www.biletomat.plwww.ticketpro.pl

<< Powrót do wszystkich imprez